Darmowe LUTy do pobrania

Przedstawiamy pierwszą odsłonę filmowej serii mającej na celu prezentację unikalnych lokacji filmowych znajdujących się na terenie woj. Ślaskiego. Materiały powstały podczas warsztatów filmowych z nauki programu DaVinci Resolve oraz podczas praktycznych zajęć z realizacji ujęć dronem.

Partnerem warsztatów jest Silesia Film Commision posiadająca w swoich zasobach m.in. rozbudowaną bazę lokacji filmowych, z której korzystamy żeby wyszukać najbardziej malownicze i interesujące obiekty, które następnie filmujemy za pomocą dronów. W artykułach z tej serii znajdziecie sample ujęć z dronów, krótkie formy montażowe prezentujące najważniejsze lokacje/obiekty oraz darmowe LUTy do pobrania.

Nikiszowiec to dawne osiedle robotnicze leżące na współczesnych obrzeżach Katowic. Cechą charakterystyczna osiedla jest zabudowa z surowej czerwonej cegły stanowiąca architektoniczną całość. Nikiszowiec jest stale zamieszkany. W 2011 osiedle zostało uznane za pomnik historii.

↑ Wideo – Róże Nikiszowca . Materiał wideo przedstawia ceramiczną mozaikę stanowiącą wartość historyczna i artystyczną. Mozaika znajduje się na fasadzie budynku poczty w Nikiszowcu przy Placu Wyzwolenia 4.
↑ Na lewo surowy materiał z DJI Phantom 4 PRO po prawej materiał poddany kolorkorekcji
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen − six =