Szkolenia prowadzone przez naszych trenerów sprawią, że będziesz bardziej kreatywny, a Twoja praca będzie szybsza i wydajniejsza. Poznasz kluczowe funkcje programu i dowiesz się, jak wykorzystać je w maksymalnym stopniu do realizacji swoich celów.

Warsztaty skierowane są do rozmaitej grupy odbiorczej, o różnym stopniu zaawansowania w temacie postprodukcji, oczywiście związanej ze środowiskiem filmowym oraz fotograficznym. Możesz być DP, DIT, studentem lub stawiać pierwsze kroki w środowisku postprodukcyjnym.

Podczas 3 dni zajęć praktycznych, omawiane szczegółowo są narzędzia i zastosowanie: Media, Edit, Color, Fusion, Fairlight oraz Deilver Page.

DaVinci Resolve jest programem kompleksowym, cechującym się imponująca ilością funkcji i narzędzi. Rozłożenie materiału edukacyjnego na 3 dni gwarantuje kursantom odpowiednie tempo pracy i pełne poznanie funkcjonaliści DaVinici Resolve 15.

18-19-20 stycznia 2019

Katowice

Podczas warsztatów retuszu portretu omówimy wszystkie działania jakie wykonać trzeba w programie Affinity Photo aby otrzymać klasyczne zdjęcie beauty.

Program Affinity Photo stał się pełnoprawnym konkurentem dla Adobe Photoshop. Na warsztatach osoby które nie używały oprogramowania do głębokiej edycji obrazu nauczą się zaawansowanego retuszu portretu a osoby które znają program Adobe Photoshop dowiedzą się jak przenieść swoją dotychczasową wiedzę na platformę Affinity.

26 stycznia 2019

Katowice

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą nabyć umiejętność poprawnej realizacji ujęć filmowych z drona, wraz z kompleksową wiedzą na temat możliwości montażu i kolor korekcji nagranego materiału w aplikacji Blackmagic DaVinci Resolve.

Organizatorami szkolenia są Droneland.pl, Frank. oraz RedKnife Films. Warsztaty organizowane są cyklicznie od 2016 roku.

16-17 luty 2018

Katowice

Partnerzy