Indywidualne Konsultacje online


Skorzystaj z indywidualnych konsultacji prowadzonych przez certyfikowanych trenerów
Blackmagic - filmowych praktyków, którzy pracują w DaVinci Resolve od lat.
  

Twój czas

Przed spotkaniem wybierasz tematy i określasz ilość godzin potrzebnych do pogłębienia zagadnień związanych z DaVinci Resolve.

Zagadnienia omawiamy na konkretnych przykładach. Istnieje możliwość pracy na dostarczonych przez ciebie materiałach filmowych lub materiałach, które my przygotujemy dla Ciebie.

Rozwiązywanie problemów

W odróżnieniu od prowadzonych przez nas kursów, konsultacje z DaVinci Resolve ukierunkowane są na rozwiązywanie problemów
 i rozwinięcie nurtujących cię zagadnień.

Cennik

Cena konsultacji indywidualnych:
200 PLN netto/ 60 minutowa sesja.

Od 2017 roku jesteśmy oficjalnym i certyfikowanym partnerem szkoleniowym Blackmagic Design

Prowadzący Trenerzy

Certyfikowani Trenerzy DaVinci Resolve

DaVinci Resolve Trainer

Maciej Gryzełko

Montażysta filmowy, twórca filmowych spotów, wizualizacji i teledysków. Związany z branżą postprodukcji od 2008 roku. Absolwent Montażu na Wydziale Reżyserii PWSFTviT w Łodzi. Certyfikowany przez Blackmagic Design trener Advanced DaVinci Resolve (w 2018 roku odbył szkolenie Advanced Color w National Audiovisual Institute w Paryżu). Entuzjasta VR-u oraz narracji na pograniczu fotografii, filmu i sound designu. Lubi dzielić się zdobytą wiedzą, dlatego z powodzeniem od ponad 5 lat prowadzi warsztaty poświęcone zagadnieniom z zakresu postprodukcji filmowej. Na co dzień związany także z festiwalem Ars Independent oraz Akademią Sztuk Pięknych w Katowicach

ja_IMG_9886

DaVinci Resolve Trainer

Szymon Antoni Jędrys

Twórca działający w przestrzeni fotografii i filmu, współzałożyciel RedKnife Films. Najlepiej czuje się w realizacji autorskich projektów i form dokumentalnych, w których odpowiada za realizację zdjęć i postprodukcję. Uczęszczał na zajęcia z Historii Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Z programem DaVinci Resolve związany od lat jako ekspert i użytkownik. Od 2017 roku, po odbyciu szkolenia w Academy Class w Londynie, jest certyfikowanym przez Blackmagic trenerem i edytorem. Prowadzi również szkolenia z realizacji ujęć filmowych z drona. Pracował przy realizacji wielu projektów komercyjnych i artystycznych.

FIRMY I INSTYTUCJE, KTÓRE nam

zaufały

Wirtualne spotkanie

Spotkania online za pomocą intuicyjnej platformy Zoom oferującą wysoką jakość dźwięku i obrazu oraz udostępnianie ekranu.

Rabaty

Biorąc udział w konsultacjach zyskujesz dostęp do zniżek i rabatów na wersję Studio Davinci Resolve, monitory BenQ oraz kalibratory i wzorniki X-rite.

Rejestracja

Otrzymasz nagrania wideo z przebiegiem sesji. Dzięki temu po spotkaniu możesz w dowolnym momencie wrócić do omawianych zagadnień.

Zapisz się na konsultacje

Kontakt + 48 600 182 518
info@frankfuterro.pl

Katowice
Termin wkrótce
Katowice
17-19 września 2024 r.
Katowice
termin wkrótce