Warsztaty postprodukcji

Szkolenia prowadzone przez naszych trenerów podniosą Twoją kreatywność,
a praca będzie szybsza i wydajniejsza.

Działamy aktywnie od 2015 roku organizując cyklicznie warsztaty stacjonarne a także spotkania, webinary, wydarzenia branżowe. Oferujemy wiedzę i zaangażowanie połączone z kreatywnym podejściem do edukacji.

Szkolenia
stacjonarne

Doświadczona kadra

Kursy Frank. prowadzą specjaliści, osoby aktywne w branży postprodukcji, eksperci w swoich dziedzinach. Poza praktyką zawodową, posiadamy wieloletnie doświadczenie edukacyjne. Uczymy DaVinci Resolve od 2015 r.

Aktywna edukacja

Lubimy uczyć. Lubimy spotkania. Wierzymy, że nasze warsztaty są doskonałym uzupełnieniem lub alternatywą pasywnych kursów online i tutoriali.

Różnorodne ścieżki

Uniwersalne warsztaty dla osób o różnym poziomie doświadczenia w postprodukcji filmowej i fotograficzne. Możesz być DP, DIT, studentem lub stawiać pierwsze kroki w środowisku postprodukcyjnym. Na naszych Warsztatach poznasz kluczowe funkcje programu i dowiesz się, jak wykorzystać je w maksymalnym stopniu do realizacji swoich celów.

Który Kurs wybrać?

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym profesjonalistą, oferujemy trzy poziomy kursów, które pozwalają dostosować poziom do własnych potrzeb.

Kursy
stacjonarne

Na Szkoleniu nauczysz się montażu oraz korekcji barwnej w Resolve. Podczas trzech dni intensywnych zajęć poznasz najbardziej praktyczne funkcje aplikacji DaVinci. Nasze warsztaty z postprodukcji obejmują zagadnienia takie jak: media management, podstawowa edycja audio, podstawy VFX, eksport obrazu i dźwięku do kluczowych kontenerów i kodeków. Podczas szkolenia omawiane są również najważniejsze ustawienia zapewniające optymalną pracę w DaVinci Resolve. 

 

Szkolenie DaVinci Resolve: Montaż, Audio, Kolor rekomendujemy wszystkim osobom, które chcą używać DaVinci Resolve do postprodukcji projektów filmowych, reklamowych, muzycznych i biznesowych. Warsztaty polecamy osobom, które chcą zacząć pracę w aplikacji, oraz tym, którzy chcą uporządkować nabytą wcześniej wiedzę. Jeżeli myślisz o zmianie programu do montażu np. z Adobe Premiere, Final Cut X, Avid Media Composer to te warsztaty są dla Ciebie.

Na Szkoleniu weźmiesz udział w wielu ćwiczeniach praktycznych, dzięki czemu Twoja praca w programie DaVinci Resolve stanie się skuteczniejsza i szybsza. Wiele godzin poświęconych jest ćwiczeniom z montażu i korekcji barwnej różnych form filmowych pod okiem doświadczonych wykładowców. Podczas szkolenia kursanci nabywają umiejętność płynnego poruszania się między stronami Resolve, poznając różne narzędzia i techniki edycyjne. 

 

Na Szkoleniu Intermediate uczestnicy warsztatów poznają również możliwości, które daje Fusion Page, strona dedykowana do tworzenia i animowania grafik. Nauczysz się jak tworzyć szablony projektów, napisy filmowe oraz poznasz praktyczne rozwiązania w procesie montażu i korekcji barwnej projektów w multicam. Dowiesz się jak przygotować pliki emisyjne w najlepszej jakości do telewizji, Internetu, kina.

 

Szkolenie rekomendujemy osobom, które mają podstawowe lub średnio zaawansowane doświadczenie w DaVini Resolve.

Na Warsztatach Advanced Color najwięcej uwagi poświęcamy korekcji barwnej oraz narzędziom Fusion VFX. Szkolenie pozwoli Ci poznać  nowe techniki i narzędzia dotyczące korekcji barwnej, retuszu, usuwania niepożądanych elementów w obrazie.

 

Podczas warsztatów kursanci ćwiczą korekcję barwną pod okiem kolorysty z wieloletnim stażem. Dodatkowo szkolenie poszerzone jest o moduły takie jak: analiza obrazu (jak na obraz patrzy kolorysta), DIT/DATA WRANGLING (w jaki sposób DaVinci Resolve może wspomagać pracę na planie filmowym). Szybki i skuteczny conforming (odtworzenie w Resolve montaży z innych aplikacji). Szkolenie omawia również workflow stosowany w studiach postprodukcyjnych (w kontekście znaczenia pracy kolorysty w pipeline studia postprodukcyjnego).  

 

Szkolenie DaVinci Resolve Advance Color rekomendujemy osobom, które regularnie pracują w programie i mają doświadczenie w Color Page. 

Kalendarz wydarzeń

Firmy i Instytucje, które nam zaufały