SZKOLENIE: DaVinci Resolve 15 od podstaw

Montaż, kolor korekcja, postprodukcja obrazu i dźwięku

Czego się nauczysz podczas szkolenia

 • Jak we właściwy sposób ustawić projekt, zaimportować media oraz jak korzystać z metadanych żeby przyspieszyć prace
 • Kluczowych ustawień wewnątrz programu umożliwiających poprawną pracę
 • Selekcji materiału za pomocą pracy na znacznikach oraz szybkiego i efektywnego montażu klipów na timelinie
 • Pracy z tekstem, dodawania efektów, animacji za pomocą klatek kluczowych
 • Jak przyspieszać i zwalniać materiał filmowy, dodawać przejścia, stabilizować ujęcia
 • Jak wykonać korekcję barwną materiału filmowego korzystając z funkcji które oferuje w tym zakresie program (primary i secondary color correction)
 • Jak dopasowywać kolorystycznie z sobą materiał i ujęcia żeby tworzył spójną całość (matching)
 • Jak pracować z materiałem filmowym zarejestrowanym w trybach logarytmicznym (LOG)
 • Jak właściwe korzystać z LUTów oraz jak tworzyć własne LUTy 3D (Lookup tables 3D)
 • Obsługi narzędzi PowerWindows oraz trackowania obiektów wewnątrz ujęcia,
 • Pracy na krzywych oraz korzystania z biblioteki efektów ResolveFX
 • Postprodukcji dźwięku za pomocą narzędzi i efektów w oknie Fairlight
 • Fusion page, budowanie struktury nodów, podstawowe efekty, animacja tekstu, kluczowanie
 • Właściwego eksportu materiału w różnych kodekach, formatach i kontenerach
 • Szeregu technik i metod które pozwolą ci na szybką i efektywną postprodukcje filmów

Program nauczania

Opracowany przez firmę Blackmagic Design, podstawowy licencjonowany program nauczania DaVinici Resolve, został skonstruowany i przewidziany jako kurs 3 dniowy. Każdego dnia uczestnicy szkolenia poznają nowe funkcje i narzędzia programu.

Podczas trzech dni zajęć praktycznych, omawiane szczegółowo są narzędzia i zastosowanie: Media, Edit, Color, Fusion, Fairlight oraz Deilver Page. DaVinci Resolve jest programem kompleksowym, cechującym się imponująca ilością funkcji i narzędzi. Rozłożenie materiału edukacyjnego na 3 dni gwarantuje kursantom odpowiednie tempo pracy i pełne poznanie funkcjonaliści DaVinici Resolve 15.

Szczegóły szkolenia

 • 3 dni praktycznych zajęć z instruktorem
 • Grupa maksymalnie 8-osobowa
 • Indywidualne stanowisko komputerowe
 • Zajęcia prowadzimy w języku polskim, stosując terminologię angielską dotyczącą nazewnictwa narzędzi wewnątrz programu

DaVinci Resolve 15

to darmowy kompleksowy program do montażu, postprodukcji obrazu i dźwięku, na którym pracują zarówno początkujący jak i profesjonaliści. Dlaczego? Ponieważ program ten i dostępne w nim zaawansowane narzędzia pozwalają stworzyć materiał filmowy na holywoodzkim poziomie.

Rewolucyjne rozwiązania Davinci Resolve pozwalają na montaż, postprodukcję koloru i dźwięku oraz tworzenie efektów w obrębie jednej aplikacji. Dzięki temu nie potrzebne już są licencje na dodatkowe zewnętrzne oprogramowanie.

Jesteśmy oficjalnym partnerem szkoleniowym firmy Blackmagic Design w Polsce.

BMD-Training-Partner-Frank

W  2017 roku zostaliśmy oficjalnym i certyfikowanym partnerem szkoleniowym Blackmagic Design. Nasz program warsztatów skonstruowany jest w oparciu o wytyczne producenta programu.

Kursanci odbywający pełne trzydniowe szkolenie DVR101 uzyskają możliwość przystąpienia do egzaminu online, którego pozytywne zdanie zagwarantuje im uzyskanie autoryzowanego certyfikatu od firmy Blackmagic Design. Ten certyfikat potwierdza znajomość programu DaVinci Resolve 15, jego funkcji montażowych oraz narzędzi do postprodukcji koloru i dźwięku- więcej informacji.

Szkolenie DaVinci Resolve 15 - Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest zarówno do osób początkujących, jak również do tych, które miały już styczność z innymi programami do postprodukcji obrazu i dźwięku. Kursanci dzięki zapoznaniu się z możliwościami programu DaVinci Resolve będą mogli poznać nowe kompatybilne narzędzie pracy.

Wymagania

 • Od kursantów wymagana jest podstawowa znajomość systemu Windows i umiejętność podstawowej nawigacji po komputerze.
 • Doświadczenie w pracy na innych programach edycyjnych obrazu lub audio nie jest konieczne, choć oczywiście będzie stanowić atut ułatwiający zrozumienie i przyswojenie licznych zagadnień poruszanych podczas kursu.

DaVinci Resolve

Aktualnie na rynku DaVinci Resolve 15 to jeden z najbardziej zaawansowanych programów do montażu, korekcji koloru i postprodukcji audio. Skutecznie wykorzystywany jest w produkcjach fabularnych, telewizyjnych i reklamowych.

Co ważne, program DaVinci Resolve jest dostępny jako darmowa aplikacja, która stanowi doskonałe legalne narzędzie do pracy montażowej oraz koloryzacji filmu.

Organizatorzy warsztatów kładą duży nacisk na pracę praktyczną. Kursanci pracują równolegle z wykładowcami na materiałach filmowych: ProRes and DNx, H.264,  CinemaDNG RAW, ARRI Alexa™ RAW, RED, Canon, Sony i inne.

Terminy i lokalizacje szkoleń:

13-15.03.2019

WARSZAWA

2200 PLN

Brutto

20-22.03.2019

KATOWICE

2200 PLN

Brutto

 • Dzięki naszym partnerom Uczestnicy Warsztatów i Szkoleń otrzymują zniżki na zakup monitorów Benq z pełnym pokryciem przestrzeni emisyjnej, kalibratorów i wzorników X-Rite oraz produktów Blackmagic Design –  licencji na program w wersji Studio, paneli, decklinków i innych produktów Blackmagic Design.
 • Rabaty za wczesną rejestrację: Warunkiem otrzymania zniżki jest opłacenie proformy – rabat 20 % na +90 dni przed szkoleniem, rabat 15 % na 89-60 dni, rabat 10% na 59-30 dni przed szkoleniem.
 • Studenci oraz uczniowie 30 % zniżki.

Partnerzy i Support

Zapisz się

korzystając z formularza

lub zarejestruj się telefonicznie + 48 600 182 518

Do zamknięcia rejestracji w promocyjnej  cenie 1950 pln pozostało:

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o promocjach, nowych szkoleniach i kolejnych terminach, zapisz się do newslettera.

N e w s l e t t e r

P y t a n i a ?


TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez REDKNIFE POLSKA s z siedzibą: Wojewódzka 16a, 40-026 Katowice jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałam poinformowana o tym, że podanie w/w danych jest dobrowolne, oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie.