Szkolenie Postprodukcja dźwięku w Edit oraz Fairlight
Poznasz możliwości jakie oferują zakładki Edit oraz Fairlight
w zakresie montażu i postprodukcji dialogów oraz efektów. Nauczysz się pracy z wtyczkami
i rozwiązaniami z których korzystają specjaliści w dziedzinie montażu i projektowania dźwięku w filmie.
Wybrane zagadnienia

Fairlight DAW
Poznasz interfejs i zasady działania narzędzi w Fairlight. Ścieżki, szyny, pracę na markerach, tryby automatyki i wiele innych. Wszystko to pozwoli ci wykorzystać ogromny potencjał Fairlight w swoich autorskich projektach.

Fairlight Library
Dowiesz się jak skonfigurować darmowa bibliotekę efektów Foley oraz jak zainstalować własną bazę dźwięków. Korzystanie z dedykowanej biblioteki znacząco przyspiesza pracę w porównaniu do korzystania zasobów media pool.

LUFS
Dowiesz się jak zmierzyć poziom głośności materiału tak aby spełniał wymogi emisyjne oraz nie odstawał od standardów w emisyjnych.

Scroller
Poznasz narzędzia ułatwiające precyzyjne poruszanie się po śladach oraz narzędzia do przyspieszenia pracy.

Fairlight FX
Dowiesz się jak nanosić efekty audio w Edit oraz Fairlight. Przećwiczysz Auto Ducking, Odszumianie, Equalizer.
Jesteśmy oficjalnym partnerem szkoleniowym firmy Blackmagic Design w Polsce.
W 2017 roku uzyskaliśmy tytuł oficjalnego Partnera Szkoleniowego Blackmagic Design. Nasz program warsztatów skonstruowany jest w oparciu o wytyczne producenta programu.
