W 2017 roku firma Blackmagic Design wprowadziła innowacyjny program edukacyjny. Jego celem jest usprawnienie i ustandaryzowanie systemu nauki programu DaVinci Resolve. Autorzy wytyczyli ścieżkę edukacyjną, dzięki której uczący się mogą szybko i efektywnie używać jednego z najlepszych programów do montażu, kolor korekcji i postprodukcji dźwięku.

Cytując Granta Pattego z Blackmagic Design:

„Uważam że DaVinci Resolve 14 może wzbudzać ekscytację, ponieważ na naszych oczach nowe funkcje programu naprawdę zmieniają oblicze branży filmowej i tv. To pierwszy program, który daje użytkownikowi wewnątrz jednej aplikacji tak potężne narzędzia do montażu, kolor korekcji i postprodukcji dźwięku(…)”.

Ogłoszony program szkoleniowy ma na celu gruntowną naukę obsługi DaVinci Resolve w sposób przystępny i zrozumiały, nawet dla osób nie mających wcześniej styczności z aplikacją.
Obecnie na świecie program obejmuje niemal 100 ośrodków szkoleniowych oraz około 300 trenerów, którzy z upoważnienia firmy Blackmagic Design uczą DaVinci Resolve 14.

Tym bardziej jest nam bardzo miło ogłosić, że dołączyliśmy do tego grona wybranych specjalistów.

 

W grudniu 2017 roku dwie osoby z naszego zespołu przeszły w Londynie szkolenia train the trainer, a następnie zdały stosowne egzaminy uprawniające do nauczania DaVinci Resolve według autoryzowanego programu. Tym samym, Frank Futerro jest partnerem szkoleniowym Blackmagic Design i znajduje się w oficjalnej bazie ośrodków szkoleniowych.

Zapraszamy na oficjalne 3 dniowe warsztaty: DaVinci Resolve 14 od postaw. Montaż, kolor korekcja, postprodukcja dźwięku.

Kursanci odbywający szkolenie uzyskają możliwość przystąpienia do egzaminu online, którego pozytywne zdanie zagwarantuje uzyskanie autoryzowanego certyfikatu od firmy BlackMagic Design (certyfikat potwierdza znajomość programu DaVinci Resolve 14, jego funkcji montażowych oraz narzędzi do postprodukcji koloru i dźwięku).

Przypominamy również, że program dostępny jest w wersji darmowej, jak również płatnej tzw. Studio. Zapraszamy do przeczytania artykułu – O różnicach pomiędzy wersją bezpłatną DaVinci Resolve 14 a wersją Studio.