Frank z tytułem Blackmagic Design Training Partner

W 2017 roku firma Blackmagic Design wprowadziła innowacyjny program edukacyjny. Jego celem jest usprawnienie i ustandaryzowanie systemu nauki programu DaVinci Resolve.

28 luty 2018

Autorzy wytyczyli ścieżkę edukacyjną, dzięki której uczący się mogą szybko i efektywnie używać jednego z najlepszych programów do montażu, kolor korekcji i postprodukcji dźwięku.

Ogłoszony program szkoleniowy ma na celu gruntowną naukę obsługi DaVinci Resolve w sposób przystępny i zrozumiały, nawet dla osób nie mających wcześniej styczności z aplikacją.


Obecnie na świecie program obejmuje niemal 100 ośrodków szkoleniowych oraz około 300 trenerów, którzy z upoważnienia firmy Blackmagic Design uczą DaVinci Resolve 14.

Tym bardziej jest nam bardzo miło ogłosić, że dołączyliśmy do tego grona wybranych specjalistów.

Kursanci odbywający szkolenie uzyskają możliwość przystąpienia do egzaminu online, którego pozytywny wynik umożliwia uzyskanie autoryzowanego certyfikatu od firmy Blackmagic Design (certyfikat potwierdza znajomość programu DaVinci Resolve 14, jego funkcji montażowych oraz narzędzi do postprodukcji koloru i dźwięku).

Dodaj komentarz