Nowy rok, Nowy Kurs DaVinci Intermediate

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta edukacyjna zostaje poszerzona o nowe warsztaty Intermediate.

2 stycznia 2023

Maciej Gryzełko

Blackmagic Design Certified Trainer

Na początek szczypta historii. Od pięciu lat organizujemy certyfikowane kursy DaVinci Resolve od podstaw. Od dwóch lat prowadzimy również kurs DaVinci Resolve Advanced. I teraz uwaga. Werble. Chwila oczekiwania… Od tego roku do naszej oferty warsztatowej dołącza kurs DaVinci Resolve Intermediate!
Dlaczego zdecydowaliśmy się na organizację nowych warsztatów? To proste. Nasz kurs od podstaw i warsztaty Resolve Advanced zbierają bardzo dobre opinie i cieszą się dużym powodzeniem. Często dostawaliśmy jednak feedback od naszych kursantów, że przydatne dla nich byłyby jeszcze dodatkowe warsztaty. Z jednej strony będące etapem pośrednim między kursem od podstaw, a warsztatami zaawansowanymi. Z drugiej strony, feedback dotyczył uruchomienia takich warsztatów, gdzie znajdzie się dodatkowa przestrzeń na pogłębienie w wymiarze praktycznym, wielu zagadnień poruszanych na kursie podstawowym. Nie musisz już uczyć się obsługi kilku różnych aplikacji i używać wielu programów do wykonania zadań związanych z postprodukcją.
Zarejestruj się!
W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, zdecydowaliśmy się na uruchomienie warsztatów Intermediate. Inny argumentem przemawiający za rozszerzeniem oferty warsztatowej, to odpowiedź na tempo deweloperów Blackmagic Design, którzy w ostatnich latach dynamicznie rozbudowują możliwości edycyjne DaVinci Resolve. Systematycznie w Resolve pojawiają się nowe narzędzia i OFXy do edycji obrazu i audio.Dlatego od pewnego czasu również czuliśmy potrzebę uruchamiania dodatkowych warsztatów. Takich na których znajdzie się przestrzeń i czas, na omówienie nowych i ekscytujących funkcjonalności dostępnych obecnie w Resolve.

Nie możemy się już doczekać! Pierwsze warsztaty DaVinci Resolve Intermediate już w lutym! Zapraszamy serdecznie.

Kurs DaVinci Resolve 18

MONTAŻ/ KOREKCJA BARWNA/VFX/FINISZING

3 DNI WARTSZTÓW STACJONARNYCH

  • g. 10 – 18:00 (1h przerwa)
  • g. 10 – 18:00 (1h przerwa)
  • g. 10 – 18:00 (1h przerwa)

Dodaj komentarz