Blackmagic Design na początku tego roku ruszył w edukacyjną trasę promującą DaVinci Resolve. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym niesamowitym przedsięwzięciu w charakterze nauczycieli. Mobilna klasa w postaci imponującej wyładowanej sprzętem po brzegi ciężarówki, odwiedzić miała aż 35 europejskich miast!
Ostatecznie jednak w związku z wprowadzanymi obostrzeniami, zamiast mobilnej klasy i lekcji stacjonarnych, spotkania edukacyjne odbywały w wirtualnych klasach.

Na zlecenie Blackmagic mieliśmy przyjemność prowadzić 6 darmowych webinarów edukacyjnych. Wszystkie spotkania oscylowały w dużej mierze wokół funkcji montażowych jakie oferuje obecnie DaVinci. Webinary zostały przygotowane dla dwóch grup uczestników.

Część spotkań skierowana była dla osób początkujących i zaczynających przygodę z montażem filmowym, jak i dla użytkowników innych programów montażowych, którzy pragną obecnie bardziej aktywnie używać DaVinci Resolve w swojej pracy.

Dla osób już zaznajomionych z Resolve,  przygotowaliśmy natomiast panele edukacyjne poświęcone zagadnieniom tj. techniki conformingu, animacji typografii w Fusion Page, czy zaawansowane narzędzia i techniki montażowe dostępne z poziomu Edit Page. Wszystkie spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy uczestnikom udział. Wypatrujcie kolejnych wydarzeń poświęconych nauce DaVinci Resolve, zarówno live stacjonarnie jak i w trybie online. Zapraszamy!

Dodaj komentarz