Konsultacje indywidualne
DaVinci Resolve 17

Wszystko wskazuje na to, że w związku z nowymi obostrzeniami związanymi z pandemią jeszcze upłynie trochę wody w Wiśle, Odrze, Bugu, Warcie, Rawie… zanim ponownie spotkamy się na szkoleniach stacjonarnych. W odpowiedzi na taką sytuację proponujemy Wam spotkania online.

03 listopada 2020 r.

Autor: Szymon Antoni Jędrys

Blackmagic Design Certified Training Partner

W ostatnim czasie uruchomiliśmy także konsultacje indywidualne z DaVinci Resolve. Konsultacje oczywiście prowadzimy także w formie spotkań online. Przed spotkaniem wybierasz tematy i określasz ilość godzin potrzebnych do pogłębienia interesujących cię zagadnień związanych z DaVinci Resolve.

Zagadnienia omawiamy na konkretnych przykładach. Istnieje możliwość pracy na dostarczonych przez ciebie materiałach filmowych lub materiałach, które my przygotujemy dla ciebie. Konsultacje odbywają się na platformie ZOOM, umożliwiającej udostępnienie ekranu zarówno osobie prowadzącej spotkanie jak i uczestnikowi.

Uczestnicy kursu mają możliwość na bieżąco zadawania pytań. Formuła zajęć umożliwia wzajemne udostępnianie ekranu, dyskusje, interakcje oraz bezpośredni kontakt z prowadzącymi. Rozłożenie programu zajęć na 6 dni, umożliwia kursantom komfortową pracę i właściwe przyswajanie wiedzy podczas spotkań online.

Wypatrujcie nadchodzących webinarów dotyczących DaVinci Resolve i postprodukcji filmowej.
Zapraszamy także na warsztaty DaVinci Resolve od podstaw, który prowadzimy w wirtualnej klasie. Kurs ma formę codziennych 7 dniowych spotkań online. W tygodniu pracujemy popołudniami i wieczorami w godz. 18-21. Pracujemy w małych grupach, realizując podczas kursu liczne zadania praktyczne.

DaVinci Resolve 17

Konsultacje indywidualne

Przed właściwym spotkaniem skontaktuj się z nami, ustalimy zakres zagadnień oraz upewnisz się jak możemy ci pomóc, jak również przetestujemy konfigurację sprzętową niezbędną do przeprowadzenia konsultacji.

Dodaj komentarz