Film look nie istnieje!?! ...a nawet jeśli, to nie da się go kupić w sklepie”

W imieniu CETA, BENQ oraz CALIBRITE serdecznie zapraszamy na Webinar dla twórcówi konsumentów treści filmowych!

CZWARTEK 16 grudnia, 🕣 godz. 20.30

13 grudnia 2021

Internetowi komiwojażerowie próbują sprzedać nam magiczny eliksir na film look: szybki, niezawodny i prosty sposób, aby przenieść nasze produkcje na hollywoodzki poziom.

Rzeczywistość boleśnie weryfikuje takie oferty, które za zgrabnym hasłem skrywają nieprofesjonalne podejście i obietnice bez pokrycia.

Jak zatem osiągnąć film look, a przede wszystkim czy w ogóle warto za nim podążać? Na to pytanie oraz wiele innych postaramy się odpowiedzieć z naszej postprodukcyjnej perspektywy podczas webinaru i sesji Q&A. Zapraszamy!
Film-look nie istnieje?!
Program spotkania

• Start 20:30
• Wykład o film looku - prowadzi Szymon Kraszewski
• Rozmowa i pytania - Szymon Kraszewski,
Maciej Gryzełko oraz Szymon Antoni Jędrys
• Q&A z widzami
• Konkurs dla uczestników spotkania

Prowadzący

W spotkaniu wezmą udział wykładowcy od wielu lat związani z postprodukcją filmową, którzy prowadzą szkolenia z Frank - Blackmagic DaVinci Resolve Training Partner.

Szymon Kraszewski – w postprodukcji od ponad dekady, większość tego czasu zajmuje się korekcją barwną. Koloruje reklamy, teledyski, filmy dokumentalne i shorty – dla klientów w Polsce, a także w Azji i USA. (www.szymonkraszewski.com)

Maciej Gryzełko – montażysta i kolorysta filmowy, twórca filmowych spotów, wizualizacji i teledysków. Związany z branżą postprodukcji od 2008 roku.

Szymon Antoni Jędrys – twórca działający w przestrzeni fotografii i filmu, współzałożyciel RedKnife Films. Autor projektów komercyjnych i i dokumentalnych, w których odpowiada za realizację zdjęć i postprodukcję.

Frank to kolektyw dedykowany edukacji i popularyzacji zagadnień z dziedziny postprodukcji filmowej. Działając od 2015 roku cyklicznie organizuje warsztaty, webinary i spotkania, oferuje wiedzę i zaangażowanie połączone z kreatywnym podejściem do edukacji.

• Kurs DaVinci Resolve od podstaw - https://bit.ly/DaVinciResolve17

• Szkolenie Advanced - Grading - Fix in Post - Workflow - wspólnie z Szymonem Kraszewskim. https://bit.ly/DaVinciAdvanced

Szymon Antoni Jędrys

Blackmagic Design Certified Trainer

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o promocjach, nowych szkoleniach i kolejnych terminach, zapisz się do newslettera.

Dodaj komentarz