Lipcowe Warsztaty DaVinci Resolve w Warszawie

Zbliżają się wakacje i po intensywnych miesiącach szkoleń z Wami - organizujemy ostatnie przed wakacyjną przerwą stacjonarne szkolenie DaVinci Resolve (podstawy + advanced), które odbędzie się w Warszawskiej Szkole Filmowej.

26 czerwca 2021

Szymon Antoni Jędrys

Blackmagic Design Certified Trainer

Za nami bardzo owocny czas wypełniony setkami godzin spędzonych wspólnie z Wami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom kursów za zaufanie i zaangażowanie!

Dziękujemy również naszym parterów oraz współorganizatorom wydarzeń.

Były szkolenia online, Webinary tematyczne organizowane wspólnie z Blackmagic, kursy stacjonarne w Katowicach i pierwszy autorski program szkolenia Advanced z programu DaVinci Resolve.

Jak wiecie Blackmagic nie zwalnia tempa i wciąż rozwija swoją aplikację. W maju 2021 Fairlight DaVinci Resolve dołączył do Netflix Production Technology Alliance. Od tego czasu Davinci jest rekomendowanym narzędziem, już nie tylko do przygotowywania IMF, gradingu czy montażu obrazu, ale też postprodukcji audio, nie ustępując takim aplikacjom jak choćby Avid Pro Tools. Rokowania są bardzo obiecujące. plikacja jest i będzie rozwijana, a użytkowników wciąż przybywa! Nasza grupa na Facebook DaVinci Resolve Polska liczy już prawie 5000 użytkowników!
PTA NEtflix
Co planujemy po wakacjach
Na naszych szkoleniach zawsze pracujemy na najnowszej wersji aplikacji. Oczywiście wymaga to od nas zaangażowania w analizy i testy nowych rozwiązań, jakie proponuje producent Resolve. Dzięki takiemu rozwiązaniu uczestnicy naszych kursów zawsze są na bieżąco, a my ciągle się rozwijamy i doskonalimy jako certyfikowani trenerzy.

Od września pojawią się nowe terminy kursów. Dajcie znać w jakim mieście i na jakim poziomie zainteresowania chcielibyście się z nami spotkać. Webinary o gradingu, montażu, nowych możliwościach programu. Widząc duże zainteresowanie, kontynuujemy też indywidualne konsultacje z nami 1 na 1.
A teraz widzimy się 6 Lipca w Warszawie!
Zapraszamy Was serdecznie do udziału w naszym ostatnim szkoleniu przed wakacjami stacjonarnie w Warszawie - Kursie od podstaw oraz Advanced. Gościć nas będzie Warszawska Szkoła Filmowa, już nie możemy się doczekać. Skorzystajcie z ostatnich wolnych miejsc!
Kurs od podstaw: 6-8 lipca 2021
Kurs od Advanced: 10 - 12 lipca 2021

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o promocjach, nowych szkoleniach i kolejnych terminach, zapisz się do newslettera.

Dodaj komentarz

12 + two =