Q&A Webinar “Retusz materiału filmowego w DaVinci Resolve 17”

Wspólnie z Centrum Technologii Audiowizualnych i  X-Rite Photo & Video dziękujemy za udział w webinarium.
Skrupulatnie przejrzeliśmy skrypt z webinarowego czatu, wyłuskująć z niego zadane pytania.  Poniżej odpowiadamy na te, których nie udało się poruszyć podczas Q&A w trakcie spotkania
Internetowi komiwojażerowie próbują sprzedać nam magiczny eliksir na film look: szybki, niezawodny i prosty sposób, aby przenieść nasze produkcje na hollywoodzki poziom.

Rzeczywistość boleśnie weryfikuje takie oferty, które za zgrabnym hasłem skrywają nieprofesjonalne podejście i obietnice bez pokrycia.

Jak zatem osiągnąć film look, a przede wszystkim czy w ogóle warto za nim podążać? Na to pytanie oraz wiele innych postaramy się odpowiedzieć z naszej postprodukcyjnej perspektywy podczas webinaru i sesji Q&A. Zapraszamy!
Film-look nie istnieje?!
Program spotkania

• Start 20:30
• Wykład o film looku - prowadzi Szymon Kraszewski
• Rozmowa i pytania - Szymon Kraszewski,
Maciej Gryzełko oraz Szymon Antoni Jędrys
• Q&A z widzami
• Konkurs dla uczestników spotkania

Prowadzący

W spotkaniu wezmą udział wykładowcy od wielu lat związani z postprodukcją filmową, którzy prowadzą szkolenia z Frank - Blackmagic DaVinci Resolve Training Partner.

Szymon Kraszewski – w postprodukcji od ponad dekady, większość tego czasu zajmuje się korekcją barwną. Koloruje reklamy, teledyski, filmy dokumentalne i shorty – dla klientów w Polsce, a także w Azji i USA. (www.szymonkraszewski.com)

Maciej Gryzełko – montażysta i kolorysta filmowy, twórca filmowych spotów, wizualizacji i teledysków. Związany z branżą postprodukcji od 2008 roku.

Szymon Antoni Jędrys – twórca działający w przestrzeni fotografii i filmu, współzałożyciel RedKnife Films. Autor projektów komercyjnych i i dokumentalnych, w których odpowiada za realizację zdjęć i postprodukcję.

Frank to kolektyw dedykowany edukacji i popularyzacji zagadnień z dziedziny postprodukcji filmowej. Działając od 2015 roku cyklicznie organizuje warsztaty, webinary i spotkania, oferuje wiedzę i zaangażowanie połączone z kreatywnym podejściem do edukacji.

• Kurs DaVinci Resolve od podstaw – https://bit.ly/DaVinciResolve17
• Szkolenie Advanced – Grading – Fix in Post – Workflow – wspólnie z Szymonem Kraszewskim. https://bit.ly/DaVinciAdvanced

Dla Uczestników spotkania przygotowano Konkurs, który zostanie rozstrzygniety podczas Webinaru. Do wygrania ColorChecker Passport Video!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o promocjach, nowych szkoleniach i kolejnych terminach, zapisz się do newslettera.

Dodaj komentarz